Партнери

ФУРШЕТ
www.furshet.ua
Фуршет, по оцінках експертів, є другою за величиною компанією роздрібної торгівлі на Україні. Компанії належить близько 70 магазинів і Інтернет - супермаркет www.furshet.ua. Виручка компанії в 2006 році склала $481 млн. Для зручності клієнтів торгівельної мережі «Фуршет» є дисконтні карти, Інтернет - магазин, доставка замовлень по Києву і Київській області.

ВЕЛИКА КИШЕНЯ
www.kishenya.com.ua
"Велика Кишеня" - одна з найбільших національних мереж роздрібної торгівлі в Україні. Сьогодні в 24 містах працює 45 магазинів "Велика Кишеня". За підсумками міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року - 2009" "Велику Кишеню" визнано кращою мережею супермаркетів в Україні. У супермаркетах "Великої Кишені" можна вибрати потрібну річ із 15-25 тис. найменувань, а в гіпермаркетах цей вибір ще більший - до 50 тис. найменувань.
КАРАВАН
www.karavan.kiev.ua
«КАРАВАН Megastore» — відома в Україні мережа торгівельно-розважальних центрів європейського рівня в популярному форматі shopping mall. Перший ТРЦ «КАРАВАН»  був відкритий у Києві  31 жовтня 2003 року. Якірним орендарем комплексу став однойменний продуктовий гіпермаркет. Торгівельна площа гіпермаркету складає близько 7,0 тис. кв. м. Гіпермаркет «Караван» є лідером в Україні по показнику виручки на кв. м. торгівельній площі, за підсумками 2005 року даний показник склав близько $8,0 тис. Гіпермаркет пропонує величезний вибір продуктів від національних і європейських виробників, якісного одягу для будь-якого віку, дитячих товарів, авто-товарів і побутової техніки.

АШАН
www.auchan.ua
29 березня 2008 торгівельна мережа АШАН відкрила свій перший гіпермаркет у Києві, який є найбільшим гіпермаркетом - дискаунтерів міста. АШАН пропонує своїм клієнтам дуже широкий вибір якісних свіжих продуктів харчування, а також інших товарів. В АШАН ви знайдете величезний вибір від найдешевших товарів до товарів класу люкс. Асортимент АШАН задовольнить потреби будь-якого клієнта.  Мережа гіпермаркетів АШАН існує в 12 країнах світу, серед яких країни ЄС, Росія і Китай. Вона представлена 413 гіпермаркетами, 708 супермаркетами і мережею магазинів-фахівців з будівельних матеріалів, спортивних товарів, електроніки і одягу.
МЕГАМАРКЕТ
www.megamarket.com.ua
В даний час мережа гіпермаркетів «Мегамаркет» об'єднує 5 торгівельно-розважальних центрів (4 в Києві і 1 в м. Бровари). Мережа супермаркетів "Мегамаркет" пропонує вибір із понад 45 000 найменувань товарів. Зробити покупки можна в мережі магазинів або в оновленому Інтернет - магазині “Megamarket on-line”.

METRO
www.metro.ua
METRO Cash & Carry почала свій розвиток в Україні в 2003 році з відкриття першого в країні центру оптової торгівлі в Києві. З того часу інвестиції компанії в розвиток складають 460 млн. євро, а кількість нових робочих місць для українців, створених в 25 оптових магазинах компанії і головному офісі в Києві, налічує 7 000. Оптові магазини компанії пропонують асортимент близько 29 000 найменувань продовольчої і непродовольчої продукції. "МЕТРО Кеш енд Керрі Україна" співпрацює з близько 1 300 українськими і міжнародними компаніями. 90% товарів компанія купує в українських виробників, дистриб'юторів і імпортерів.

ЕКОМАРКЕТ
eko.com.ua
Всеукраїнська мережа супермаркетів «Еко-маркет» на даний момент налічує 68 магазинів в 24 містах України. В компанії працюють 7000 тисяч чоловік. В мережі представлені продукти харчування, побутова хімія, побутові товари першої необхідності. Також є своє виробництво - кулінарія і пекарні, в деяких магазинах є власні кондитерські цехи.